SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/013 | 4027 Debrecen, Vénkert u. 2.

Intézmény logo

Debreceni SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. aug. 31.


DSZC

  III. Hello szakma! – Út a jövőbe pályaválasztási kiállítás!

  Idén is várjuk a hetedikes, nyolcadikos tanulókat és szüleiket, az általános iskolák vezetőit, osztályfőnökeit, pedagógusait, továbbá a szakképző intézmények diákjait és oktatóit október 5-én és 6-án a Nagyerdei Stadionban.

  III. Hello szakma! – Út a jövőbe pályaválasztási kiállítás!

  A kiállítás legfontosabb célja, hogy segítse a továbbtanulók pályaválasztását, betekintést nyújtson Debrecen széles képzési kínálatába és felvázolja, hogy milyen sokszínű karrierút áll azok előtt, akik technikumban vagy szakképző iskolában tanulnak tovább. Az ellátogató tanulóknak, pedagógusoknak és szülőknek egyaránt lehetőséget biztosítunk a piacvezető vállalatok, szervezetek, és nem utolsó sorban mintegy 30 oktatási intézmény képviselőivel, összesen több, mint 80 kiállítóval történő találkozásra. Interaktív programokkal is készülünk, hiszen a résztvevők megkóstolhatják a diákjaink által készített finomságokat, de kérhetnek maguknak egy szuper sminket vagy frizurát is. Megismerhetik a legmodernebb technikai eszközöket, kipróbálhatják a 3D-nyomtatókat, a szimulátorokat és tehetnek egy rövid időutazást a jövőben.

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeumba látogatott a 9.b osztály

  A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeumba látogatott a 9.b osztály

  Osztálykirándulást gyanánt Budapesten a Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeumban járt a 9.b osztály, ahol láttak többek között berendezési tárgyakat, kereskedelemhez és vendéglátáshoz kapcsolódó eszközöket, használati tárgyakat, régi berendezett konyhát is.

  2024. jún. 14.


  DSZC Kereskedelmi, Kósa Kitti 9.b osztályos tanuló

  Németországi Erasmus – programunk 15 éves évfordulóját ünnepeltük

  Németországi Erasmus – programunk 15 éves évfordulóját ünnepeltük

  Ünnepi esemény részesei lehettünk 2024. június 7-én, amikor németországi Erasmus pályázati partnereinket láttuk iskolánkban vendégül.

  2024. jún. 14.


  DSZC Kereskedelmi

  Csillagászati előadáson jártunk

  Csillagászati előadáson jártunk

  Június 5-én a Kölcsey Központ Nagytermében A Föld testvérei - Bolygók a naprendszerben címmel izgalmas előadást hallgattunk meg. A bemutató 10 órakor kezdődött.

  2024. jún. 11.


  DSZC Kereskedelmi, Bujdosó Anna 9.a osztályos tanuló


  Partnereink

  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


  Debreceni SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola

  4027 Debrecen, Vénkert u. 2.

  Telefon: +3652/413-113, +3652/413-255 (Iskolai ügyintézés)

  E-mail: kereskedelmi.debrecen@gmail.com

  OM azonosító: 203033/013

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002422


  2024Debreceni SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola